zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (222) Počet poptávajících (13)Student právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání Student právnické fakulty
pro společnost Arzinger & Partneři, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Za účelem posílení a rozvoje týmu sháníme studenta studentku právnické fakulty do naší kanceláře na Praze 1 v Dušní ulici.

ARZINGER & PARTNEŘI je advokátní kancelář poskytující komplexní právní služby. Zabýváme se občanským, obchodním, trestním i pracovním právem, veřejnými zakázkami
a v neposlední řadě i problematikou duševního vlastnictví a GDPR. Naším cílem je profesionálním způsobem vyhovět přáním a potřebám našich klientů k jejich maximální spokojenosti.

Co od Tebe očekáváme
Jsi pracovitý, pečlivý, svědomitý, umíš dobře komunikovat Chceš se zdokonalovat a rozšiřovat svoje znalosti Dokážeš pracovat samostatně a nebojíš se převzít zodpovědnost za svěřené úkoly Pak jsi to právě TY, koho hledáme.

Co Ti můžeme nabídnout
Dlouhodobou, zajímavou a velmi všestrannou práci v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a příležitost k odbornému růstu. A když nám to bude společně klapat je možné navázat spoluprací na pozici koncipienta.

A co tvá odměna
Částečně bude záležet na Tvé efektivitě a ochotě pracovat. Nabízíme mzdu až do 150,- Kč za hodinu. Pracovní doba je flexibilní a závislá na Tvých časových možnostech. Též je možná práce z domova.

Zaujala Tě naše nabídka Skvěle! Pošli nám svůj životopis na kozakova@arzinger.cz a rádi si s tebou dohodneme schůzku. Těšíme se na Tebe!
Požadavky
přibližná mzda až 150 korun hodina
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1, Dušní
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Kozáková
e-mail kozakova@arzinger.cz
telefon 739 316 926
fax