Právník právnička - služební poměr

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička - služební poměr
pro společnost Česká obchodní inspekce - Ústřední inspektorát
určeno pro absolvent i právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
příprava druhostupňových rozhodnutí, zastupování u správních soudů a další poměrně různorodá právní agenda (sepisování stanovisek ke konkrétním případům, připomínkování zákonů, účast v poradních komisích ústředního ředitele ČOI, možnost účasti na jednáních v Bruselu apod.).
Požadavky Nabízíme: - 12. platová třída - osobní příplatek (po zapracování) - odměny (za nadstandardní práci) - pružná pracovní doba - 100 Kč stravenky - příspěvek na rekreaci - penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - 5 sick days - příjemný kolektiv - vlastní kancelář - příležitost pracovat v nejdůvěryhodnější instituci v ČR (průzkum STEM z letošního roku) - příležitost vykládat právo tak, jak je to správně, ne tak, jak potřebuje klient - školení (Bova, Aktuální paragrafy...) - kurz angličtiny - možnost zahraničních služebních cest.

Jedná se o služební poměr na dobu neurčitou.

Pro přihlášení do výběrového řízení nutno dodržet postup popsaný zde: https: www.coi.cz o-coi uredni-deska oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-odborny-rada-pravnik-pracoviste-praha-37
přibližná mzda ----------------
Kraj Praha
Místo výkonu práce Štěpánská 15
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1. 11. 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vlastimil Turza
e-mail vturza@coi.cz
telefon 296 366 136