zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (342) Počet poptávajících (16)Junior právník právnička, poloviční úvazek - student vyššího ročníku právnické fakulty či absolvent

Zakladní údaje

zaměstnání Junior právník právnička, poloviční úvazek - student vyššího ročníku právnické fakulty či absolvent
pro společnost ENERGO-PRO
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Jsme předním provozovatelem vodních elektráren, distributorem a dodavatelem elektřiny ve střední a východní Evropě, uspokojujeme jak poptávku po energii, tak potřeby aktivně se rozvíjejících regionů. Jsme hrdí na dosavadní úspěchy a na naše postavení na trhu, vážíme si vzájemných přátelských vztahů i profesionality a možnosti být součástí dalšího rozvoje. Když přidáme pár čísel a faktů, pak:
ročně vyrábíme téměř 3 TWh energie ve 36 vodních elektrárnách
obsluhujeme více než 2 miliony zákazníků distribučních sítí, které distribuují 11 TWh elektřiny v Gruzii a Bulharsku;
v naší skupině Litostroj Group navazujeme na více než 100letou průmyslovou tradici, realizujeme mezinárodní projekty, vyvíjíme a vyrábíme vodní turbíny a hydrotechnické vybavení;
za více než 25 let působení na trhu jsme významně vyrostli, pracuje u nás přes 9 000 zaměstnanců;
pobočky a firmy skupiny sídlí v Evropě, v Asii, v Severní i Latinské Americe.


A právě v mateřské společnosti v Praze máme volné místo na právním oddělení.

Jedná se o zástup kolegyně po dobu rodičovské dovolené. Nabízíme zkrácený úvazek. Nástup je možný ihned.

Koho k nám hledáme:
Hledáme studenta vyššího ročníku právnické fakulty či absolventa (m ž), který bude poskytovat právní podporu související s vedením nadnárodní skupiny a aktivitami skupiny v České republice pod vedením seniorních právních kolegů.

Jde o různorodou pracovní náplň týkající se zejména oblastí občanského, korporátního, pracovního a energetického práva (v souvislosti s provozem vodních elektráren), vše často s přeshraničním prvkem a v anglickém jazyce.

Konkrétně se budete věnovat zejména přípravě a revizi smluv a korporátních dokumentů (zápisy z valných hromad, zápisy ze zasedání představenstva atd.) a konzultacím a poradenství v různých právních záležitostech.
Požadavky Očekává se, že jste studentem vyššího ročníku právnické fakulty nebo máte ukončené právní vzdělání a velmi dobrou úroveň odborných znalostí; vhodná je praxe v advokátní kanceláři nebo na pozici firemního právníka. Není to však podmínkou a vaši praxi můžete u nás nastartovat.
Důležité je, že vás právo baví, máte chuť pouštět se do více oborů, stojíte o možnost poznat energetický sektor a pomáhat v dalším rozvoji firmy.

Je to práce pro vás, pokud jste pečliví, dbáte na detaily, máte zdravé sebevědomí a dokážete zodpovědně plnit zadané úkoly, a to jak v češtině, tak v angličtině.
Radost vám kromě velmi zajímavé práce ve vedení nadnárodní skupiny bude dělat zdravá rovnováha mezi smysluplným podnikáním a otevřenou, přátelskou firemní kulturou, úzká spolupráce se všemi odděleními v rámci mateřské společnosti a komunikace se zahraničními právními odděleními ve skupině.

Budete mít naši podporu při řešení úkolů i pro váš další rozvoj a příležitost, být vidět a slyšet a podílet se na každodenním byznysu.

Pokud jste dočetl a a až sem, pak už znáte odpověď na otázku, zda by stálo za to, se setkat a proč. Tak nám dejte vědět a připojte životopis nebo odkaz na LinkedIn a váš kontakt.
přibližná mzda od 230 Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1, Palladium, Na Poříčí 1079 3a
úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 4 hod/denně
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vlasta Poláchová
e-mail v.polachova@energo-pro.com
telefon 733100580
fax