Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Česká zemědělská univerzita v Praze
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň

Zajišťování kompletní agendy zadávání veřejných zakázek včetně aktivní administrace
Zajišťování smluvní agendy
Příprava právních rešerší a poskytování právní poradenství v jednoduchých právních otázkách
Tvorba a připomínkování vnitřních předpisů
Další činnosti na úseku právního oddělení
Požadavky Nabízíme
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku (min. 0,5)
Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele - prestižní veřejná vysoká škola
Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, závodní stravování, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, sportovní aktivity...)
Zajímavou a odbornou práci s potenciálem kariérního růstu
Zaškolení, další průběžná podpora odborného rozvoje
Přátelská atmosféra
Nástup možný ihned

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru Právo a právní věda (Mgr.)
Alespoň 3 roky praxe na pozici firemního právníka či právníka veřejné instituce, alespoň 1 rok praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek
Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
Znalost MS Excel, Word, Aspi (Sharepoint a další výhodou)
přibližná mzda 50000
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Iva Mádlová
e-mail madlovai@rektorat.czu.cz
telefon 224384068