notářský koncipient notářský kandidát

Zakladní údaje

zaměstnání notářský koncipient notářský kandidát
pro společnost Mgr. Martina Kondrová, notářka v Pardubicích
určeno pro Absolvent

Popis práce Do mého týmu notářské kanceláře v Pardubicích přijmu notářského koncipienta kandidáta.
Náplň práce: úkony v dědické agendě, vedení dědických řízení, příprava notářských zápisů a další úkony ve smluvní - listinné agendě (občanské právo - převody nemovitostí, závěti, dohody o SJM, obchodní právo - korporace, valné hromady).
Nabízím praxi v široké škále agendy v rámci notářské činnosti.
Dále nabízím: 25 dní dovolené, pravidelné čtvrtletní odměny, stravenky, pravidelná školení hrazená zaměstnavatelem, příspěvek na jazykový kurz.
Požadavky Ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, schopnost a ochota jednat s lidmi, znalost cizího jazyka alespoň na konverzační úrovni.

Vhodné pro absolventy i právníky s praxí.
přibližná mzda viz přijímací pohovor
Kraj Pardubice
Místo výkonu práce Pardubice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.1.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Kondrová
e-mail notar@notarkondrova.cz
telefon 603156474