SPECIALISTA SPRÁVY POHLEDÁVEK

Zakladní údaje

zaměstnání SPECIALISTA SPRÁVY POHLEDÁVEK
pro společnost Mašek advokáti, s. r. o.
určeno pro

Popis práce Máte rád a práci v administrativě a jste zodpovědný typ člověka s orientací na detail Zajímáte se o práci v oblasti soudního řízení, exekučního a insolvenčního Bavila by Vás práce, při které máte prostor pro individuální přístup a svůj osobní rozvoj Uvítal a byste pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit dle vlastních požadavků. Pak čekáme právě na Vás! Do naší společnosti Mašek Advokáti, s.r.o., nyní hledáme kolegu kolegyni.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM
Správa a řízení inkasních případů
praxe zaměřená na civilní právo, civilní procesní právo, insolvenční a exekuční právo
komunikace se soudy, soudními exekutory a státními orgány
příprava podkladů a spisů, vyjádření k úředním výzvám
kontrola vymoženého plnění

CO U NÁS ZÍSKÁTE
zázemí stabilní společnosti
mzdu odvislou od délky praxe
možnost osobního i profesního růstu
flexibilní pracovní dobu
přátelský kolektiv
široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
Práce na plný úvazek
Požadavky CO OD VÁS OČEKÁVÁME
vysoké pracovní nasazení
dobrá znalost práce s PC (Microsoft Word a Excel
smysl pro zodpovědnost, detail a samostatnou práci nad svěřenými úkoly
schopnost týmové práce
profesionální vystupování
výborné komunikační dovednosti i v písemné formě
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Husitská 63, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Barbora Smijová
e-mail smijova@masekadvokati.cz
telefon 770139960