zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (522) Počet poptávajících (12)Advokátní koncipient (37.tis. - 46. tis.)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient (37.tis. - 46. tis.)
pro společnost AK Šimberský
určeno pro Student, absolvent, právník

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ se sídlem na Hořejším nábřeží na Praze 5 (5 min chůze od metra Anděl nebo Karlova náměstí) nabízí místo pro absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta. Nabídka je vhodná rovněž pro studenta posledního ročníku s plynulým přechodem na koncipientskou pozici.

Požadujeme komunikativnost, schopnost se učit, kultivovaný projev, anglický jazyk na úrovni umožňující odbornou práci, francouzský jazyk výhodou. Předchozí pracovní zkušenosti při studiu jsou také výhodou.

Nabízíme pevnou pracovní dobu, vlastní pracoviště v samostatné kanceláři, nástupní mzda dle praxe 37.000 až 46.000,- Kč měsíčně s každoročním mzdovým posunem dle vnitřního mzdového řádu, rozmanitou agendu v celém spektru civilního práva s přesahem do dalších právních odvětví, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv.

Benefity: služební telefon a karta multisport

Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe. Všichni naši koncipienti vždy bez problémů absolvovali advokátní zkoušky, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti.

V případě zájmu kontaktujte Bc. Andreu Kotrbovou na e-mailu info@akjs.cz
Požadavky
přibližná mzda viz text
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Ihned, prosinec

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jindřich Šimberský
e-mail info@akjs.cz
telefon 257313040
fax