Okresní soud v Lounech

Zakladní údaje

zaměstnání Okresní soud v Lounech
pro společnost Sladkovského 1132, 44001 Louny
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce: asistenta soudce
podílení se na rozhodovací činnosti soudu v rozsahu zákona č. 121 2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství ve znění pozdějších předpisů,
výkon jednotlivých úkonů soudního řízení z pověření soudce nebo rozvrhu práce včetně vyhotovování konceptů rozhodnutí
Požadavky více o podmínkách výběrového řízení
https: www.justice.cz web okresni-soud-v-lounech volna-mista
přibližná mzda 13. platová třída a stupeň odpovídající započitatelné praxi dle nařízení vlády č. 341 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
Kraj Ústí nad Labem
Místo výkonu práce Louny
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.1.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Alena Pidrmanová
e-mail apidrmanova@osoud.lou.justice.cz
telefon 415629937