Asistentka recepční v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka recepční v advokátní kanceláři
pro společnost Doucha Šikola advokáti s.r.o.
určeno pro

Popis práce Doucha Šikola advokáti s.r.o. hledá do svého týmu
asistentku recepční. Jsme středně velká advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy a pobočkami v Brně a Táboře. Našimi klienty jsou zejména podnikatelé v energetickém sektoru.

Náplň práce:
- poskytování administrativní podpory kanceláře
- zajištění perfektního chodu recepce a kanceláře
- komunikace s příchozími klienty, příprava zasedací místnosti
- evidence příchozí a odchozí pošty, stahování a vyřizování datových schránek
- evidence lhůt a další administrativní činnosti k chodu kanceláře
- evidence spisovny a archivu
- zajištění drobných nákupů a příprava občerstvení pro klienty
- zajištění běžných administrativní úkonů pro zaměstnance
- příprava podkladů a dokumentů pro různá jednání
- příprava jednodušších podání (plné moci)
- komunikace s klienty, úřady a soudy
- vyřizování pochůzek

Nabízíme:
- zajímavou pracovní příležitost v přátelském kolektivu
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- odpovídající platové ohodnocení
- plný pracovní úvazek
- nástup ihned

Benefity:
- příspěvek na ošatné
- příspěvek na dovolené sport kulturu volný čas FKSP
- jazykový kurz angličtiny
- občerstvení na pracovišti
- dovolená 5 týdnů
- služební mobil

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis, proč byste chtěli s námi spolupracovat, na emailovou adresu: simsova@dsadvokati.cz.
Požadavky Požadavky:
- vhodné i pro absolventy, zkušenosti s administrativou advokátní kanceláře, soudu či v státním sektoru výhodou
- výbornou znalost Microsoft Office (Excelu, Word, PowerPoint a jiné)
- schopnost pracovat samostatně, organizační schopnosti
- spolehlivost, pečlivost a důslednost
- výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- flexibilita
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.1.2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lydie Šimšová
e-mail simsova@dsadvokati.cz
telefon 420734574490