Německy mluvící project manager

Zakladní údaje

zaměstnání Německy mluvící project manager
pro společnost LitFin
určeno pro

Popis práce Společnost LitFin, přední specialista v investování do soudních sporů ve střední a východní Evropě, hledá Project managera pro německý trh.

Náplň práce
- sestavení a vedení týmu pro německý trh
- koordinace akvizice nových klientů a podpora současných klientů
- komunikace s partnery a advokátními kancelářemi
- aktivní účast a vedení velkých projektů

Požadujeme
- německý jazyk na úrovni rodilého mluvčího (úroveň C2)
- praxi na obdobné pozici
- ukončené VŠ vzdělání
- anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
- uživatelská znalost Microsoft Office
- schopnost samostatně pracovat
- organizační schopnosti
- orientace v právu a problematice kapitálových trhů je výhodou, ale nikoliv podmínkou

Nabízíme
- příležitost podílet se na rozvoji nového businessu
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- možnosti kariérního růstu
Požadavky Na nového kolegu kolegyni už nechceme dlouho čekat, tak bychom rádi abys mohl a nastoupit co nejdříve, nejlépe ihned.
přibližná mzda odměna dohodou dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce V jirchářích 147 3 Nové Město, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Tomáš Vít
e-mail vit@litfin.co.uk
telefon 606545263