Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Český telekomunikační úřad
určeno pro Absolvent

Popis práce Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchního rady v odboru přezkoumávání rozhodnutí, v oddělení odvolacím II - právník (SM 29).

Právník

Náplň práce:

Zpracování návrhů rozhodnutí o opravných prostředcích podaných proti rozhodnutím ČTÚ a předsedy Rady ČTÚ ve věcech podle zákona o elektronických komunikacích, zákona o poštovních službách a zákona o ochraně spotřebitele (veřejnoprávní i soukromoprávní povahy).
Komunikace se soudy (správními i obecnými).

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v oboru právo
dobrá znalost práce na PC
zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb a správního řízení
samostatné řešení zadaných úkolů
schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

výkon služby v Praze
práci v oblasti regulace elektronických komunikací a poštovních služeb
platové zařazení do 14. platové třídy
služební poměr na dobu neurčitou
flexibilní pracovní dobu
plný úvazek
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek FKSP)
nástup ihned
vhodné i pro absolventy

Přihláška a více informací:

https: www.ctu.cz vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchniho-rady-v-odboru-prezkoumavani-rozhodnuti-v-oddeleni-30
Požadavky
přibližná mzda 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lenka Říhová
e-mail rihoval@ctu.cz
telefon 224004773