zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (328) Počet poptávajících (12)ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT
pro společnost CURATORES v.o.s.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Co ti nabízíme
Práci v kanceláři, kde se naučíš to, čemu se říká generální praxe advokáta. Jedná se o ideální přípravu na advokátní zkoušky, protože si vyzkoušíš práce z více právních oborů, neboť náš záběr je opravdu široký. Nadto tě naučíme hodně o insolvencích, kterými se zabýváme převážně. Budeš mít tedy i výbornou přípravu pro to, aby sis časem udělal a zkoušky insolvenčního správce. Tento obor na pomezí práva a ekonomie je často advokáty přehlížen pro jeho složitost, proto, pokud se v něm zdokonalíš, máš před sebou velké možnosti růstu. Máme celkem pestrou klientelu, proto zažiješ práci pro větší podniky i pro běžné lidi z ulice s jejich každodenními problémy. Provedeme tě tvou přípravou na advokátní zkoušky, podáme ti pomocnou ruku tam, kde je to potřeba, nicméně očekáváme od tebe zároveň vlastní iniciativu, pečlivost a týmového ducha.
Nabízíme ti práci v neformálním prostředí v centru Prahy. Je nás celkem asi deset. Nejedná se o open office, obvykle sedíme v místnostech po dvou až třech. Nemá cenu ti slibovat mantru nadprůměrného finančního ohodnocení . Je to tak, že pokud s tvou prací budeme spokojeni, dokážeme jí velmi zajímavě finančně ohodnotit. Nechceme, abys tu strávil a mládí, proto chodíme domů před svítáním, nicméně je-li to nutné a věc pro klienta spěchá, předpokládáme, že pracovní doba nemusí mít jen osm hodin.

A co chceme od tebe
Chceme, abys projevoval a zájem o to, co děláš. Rozhodně nehledáme kolegu, který chodí do práce odsedět si zde pracovní dobu. Vyžadujeme důslednost, pečlivost a snahu pochopit veškeré souvislosti problému, nikoliv jen splnění úkolu. Advokacie není běžné podnikání, ale je to velmi zodpovědná služba, proto k ní tak přistupujeme. Nevyžadujeme žádné předchozí zkušenosti, o to rychleji se pak ovšem budeš muset učit. Uvítáme schopnost domluvit se anglicky a každý další jazyk je pár bodů navíc (část naší klientely je zahraniční). Chceme, abys byl a schopný á jasně vyjádřit své myšlenky a uměl a je hodit na papír . Nastoupit můžeš kdykoliv, volný stůl máme, kafe přiobjednáme.

V případě zájmu nám pošli strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: jan.houser@curatores.cz
Požadavky Práce na PC či Mac.
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská 1802 32
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jan Houser
e-mail jan.houser@curatores.cz
telefon 222212941
fax