zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (328) Počet poptávajících (12)Studentka, student (paralegal)

Zakladní údaje

zaměstnání Studentka, student (paralegal)
pro společnost FINREG PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Hledáme talenty z řad studentů právnických fakult, kteří mají zájem získat jedinečné znalosti a zkušenosti v jednom z nejperspektivnějších a nejzajímavějších právních oborů.

Stanete se součástí týmu specializované advokátní kanceláře s předními odborníky v oblasti práva finančního trhu. Nečekejte žádné kopírování ani pochůzky, ale reálnou a zajímavou práci se zkušenými advokáty a dalšími experty v oboru.
Požadavky Fintech, openbanking, blockchain, investiční fondy a kapitálové trhy. Pokud Vám tyto pojmy nejsou cizí nebo máte alespoň vážný zájem se jim v budoucnu věnovat, pak jste na správném místě.

Požadujeme chuť učit se a zdokonalovat se v oboru, pečlivost, výbornou znalost anglického jazyka a možnost chodit do kanceláře alespoň 2-3 dny v týdnu (nebo podle jiné domluvy).

Nabízíme zajímavou práci týkající se domácí i mezinárodní klientely pod dohledem odborníků, pravidelná interní školení, možnost dlouhodobé spolupráce, přátelský kolektiv a příjemné zázemí butikové advokátní kanceláře v centru Prahy.

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, prosím pošlete své strukturované CV s krátkým motivačním dopisem na emailovou adresu: office@finregpartners.cz

Těšíme se na spolupráci.
přibližná mzda 150,- Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kateřina Burianová
e-mail kburianova@finregpartners.cz
telefon 420230233030
fax