zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (302) Počet poptávajících (16)Advokát, advokátka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát, advokátka
pro společnost ŠTILEC & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Naše práce je o lidech. U nich vše začíná i končí. Proto pečlivě a trpělivě vybíráme kolegy, kteří by posílili náš tým. Pojďte do toho s námi!

Věříme v nadání, píli a upřímný zájem o to, co děláme. Víme, že mimořádné věci vznikají jenom ve sdílném a otevřeném kolektivu, kde nechybí vůle k všestranně obohacující spolupráci.

Nabízíme Vám skutečnou a dlouhodobou participaci na společné práci a významných případech našich klientů. Každý člen týmu je pro nás důležitý, proto na každého z nás klademe vysoké nároky. Jedeme v tom ale společně a umíme si pomoci. Zakládáme si na vysoké odborné úrovni našich služeb i na individuálním a partnerském přístupu ke klientům. Jdeme cestou kvality nikoli kvantity. Jsme přesvědčeni, že pouze tak lze trvale obstát.

Sdílíte naše přesvědčení Pak jste u nás správně! Máte zájem si s námi popovídat, abychom se lépe poznali a přiblížili si, co od sebe očekáváme My určitě ano a budeme rádi, když nám napíšete na hubacek@stilecpartners.cz, případně zavoláte na 606 194 481.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Slezská, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Tomáš Hubáček
e-mail hubacek@stilecpartners.cz
telefon 606 194 481
fax