zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (455) Počet poptávajících (4)Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta. Zavedeným standardem naší kanceláře je všeobecná praxe a jsme tedy schopni poskytnout advokátnímu koncipientovi praxi z různých oblastí práva soukromého i veřejného, včetně praxe na trestních věcech. Přehled specializace naleznete na našem webu.

Naším zájmem je budovat kvalitní tým, a proto koncipování v naší kanceláři vnímáme především jako přípravu na budoucí povolání advokáta a našeho kolegy. Naši advokáti se tedy koncipientům věnují i v oblasti vzdělávání a rozvíjení jejich schopností. Dále nabízíme koncipientům možnost aktivně participovat na akademické činnosti kanceláře, pokud o to mají zájem.
Požadavky Od advokátního koncipienta očekáváme loajalitu, motivaci k vlastnímu vzdělávání, snahu dozvědět se více a průběžně se zlepšovat. Za samozřejmost pak považujeme samostatnost, odpovědnost a schopnost logického uvažování. Vzhledem k filosofii kanceláře, kdy si sami vychováváme juniorní kolegy, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Své CV zasílejte prosím na office@ak-drha.cz.
přibližná mzda 27.000 Kč - 40.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Václavské náměstí, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu únor - březen 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Marcela Brejšová
e-mail office@ak-drha.cz
telefon 420 776 578 499
fax