Hledáme kolegu - kolegyni na pozici koncipienta

Zakladní údaje

zaměstnání Hledáme kolegu - kolegyni na pozici koncipienta
pro společnost MACEK.LEGAL
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Co děláme a proč Vás hledáme

Baví nás pomáhat ostatním, podílet se a být součástí jejich úspěchů (to nás těší a jsme na to hrdí). Máme spoustu zajímavých klientů, rozpracovaných projektů a plánů do budoucna, ale k jejich realizaci potřebujeme možná právě Vás.

Prozatím jsme menší kancelář (1 advokát, 2 koncipienti a student), což přináší řadu zajímavých možností. Především širokou škálu případů od občanského, obchodního, až po právo trestní, což se Vám bude u advokátních zkoušek opravdu hodit. Našimi klienty jsou zejména společnosti, kterým poskytujeme právní fullservis, ale také e-shopy, realitní kanceláře a mediální a marketingové agentury.

Jsme otevřeni novým nápadům a myšlenkám a rádi podpoříme Vaší iniciativu. Pokud přijdete s vlastním nápadem nebo projektem, budeme rádi a dokážeme to ocenit.

Co oceníme a budeme chtít od Vás

Nemusel a jste být ve škole premiantem kou, aby z Vás byl a dobrý á právník právnička. Potřebujeme ale, aby Vás právo bavilo, aby Vám to dobře myslelo, měl a jste přehled, zápal a chuť, zbytek už společně zvládneme.
Jsme si vědomi toho, že každý občas chybuje, avšak pro nás je důležité umět si chyby přiznat a poučit se z nich. Požadujeme předchozí praxi z advokátní kanceláře, ať už na pozici studenta nebo koncipienta. Do práce chodíme rádi a věříme, že dobrý kolektiv je jedním ze základních kamenů toho, abychom se v práci cítili skvěle. K tomu, abyste mezi nás zapadl a, měl a byste mít aspoň trochu smysl pro humor.

Co můžete čekat od nás a co budete dělat

Především jsme mladí lidé, které baví jejich práce, ale s respektem k soukromému životu. V rámci pracovní náplně budete připravovat a připomínkovat různé druhy smluv, připravovat podání na soud, budeme Vás posílat na soudní jednání i hlavní líčení a na jednání s klienty. Spolupracujeme i se vzdělávacími agenturami a pořádáme přednášky, proto oceníme Vaší chuť prezentovat kancelář navenek, a to nejen formou přednášek. Není to ale podmínkou. Budeme moc rádi, pokud čas od času napíšete nějaký článek. Uvědomujeme si, že Váš rozvoj je velmi důležitý, podpoříme Vás v něm a přispějeme Vám na účast v odborných seminářích, školeních a konferencích. Rozumíme, že někdy se hodí pracovat tzv. mimo kancelář, občasný home office je po dohodě možný.

Jaká je u nás pracovní doba

Někdy se stane, že musíme zůstat v kanceláři déle, ale v drtivé většině dnů pracujeme klasicky osm hodin. Pracovní doba je u nás 9-18h (v pátek 9-16h) s hodinovou pauzou na oběd.

Jaká bude Vaše odměna

Na začátek od nás podle zkušeností a šikovnosti dostanete 28.000 35.000,-Kč. Po zkušební době zhodnotíme Váš progres a nasazení a popovídáme si o dalších možnostech a bonusech.

Máte chuť rozvíjet se po osobní i profesní stránce, pracovat v přátelském kolektivu a prostředí s neomezeným přísunem výborné kávy Pak Vám nabízíme možnost přidat se mezi nás. Vaše CV pošlete na email: daniel@macek.legal, budeme se těšit.
Požadavky
přibližná mzda V textu inzerátu
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Daniel Macek
e-mail daniel@macek.legal
telefon 731464839