Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Kňáva a partneři s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Advokátní kancelář Kňáva a partneři s.r.o. se sídlem v Olomouci hledá vhodné kandidáty na pozici Advokátní koncipient ka se zaměřením zejména na korporátní právo, smluvní právo, právo nemovitostí a vymáhání pohledávek.
Pracovní náplň:
- Zastupování renomovaných korporátních klientů
- Příprava obchodních právních dokumentů
- Jednání s klienty, zastupování klientů u soudu
- Zodpovědnost za kontrolu veškerých smluv
- Poskytování konzultací a právního servisu managementu společností
- Vymáhání pohledávek
Nabízíme:
- Zajímavou práci, dlouhodobou perspektivu a výraznou možnost seberealizace
- Práci s vysokou možností uplatnění osobní odpovědnosti a samostatnosti spojenou s účastí na soudních jednáních a jednání s klienty
- Příjemný pracovní kolektiv
- Vlastní notebook se vzdáleným přístupem do všech aplikací firemního software, mobil
- Moderní prostory kanceláře s možností využití bezprostřední blízkosti centra Olomouce případně v Praze
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování apod.)
- Prostor pro profesní růst placené semináře
Požadavky Požadujeme:
- Dokončené VŠ vzdělání právnická fakulta v ČR, případně student 5. ročníku s předpokladem absolvování studia v rámci letního semestru
- Vysokou úroveň odborných znalostí se zaměřením na korporátní a smluvní právo, právo nemovitostí a procesní právo
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu, bezkonfliktní příjemné a profesionální vystupování
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
- Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- Schopnost produkovat písemné výstupy ve vysokém standardu kvality
- Vynikající znalost českého jazyka samozřejmostí
- Znalost cizího jazyka (anglického německého) výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Loajalitu a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře
- Praxe výhodou (i na studentské pozici)
přibližná mzda Dohodou
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Olomouc
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tereza Marková
e-mail tereza.markova@jklaw.cz
telefon 775125361