zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (322) Počet poptávajících (16)Deloitte Legal: Hledáme koncipienta ku do Commercial týmu

Zakladní údaje

zaměstnání Deloitte Legal: Hledáme koncipienta ku do Commercial týmu
pro společnost Deloitte Legal
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Jsi absolventem kou právnické fakulty v České republice a hledáš advokátní kancelář, kde začneš svou koncipienturu Baví tě poradenství v oblasti obchodního práva Máš zájem či dokonce zkušenost s tvorbou smluv a láká tě také civilně-litigační agenda Pak bys mohl a skvěle zapadnout do týmu Commercial a posílit tak advokátní kancelář Deloitte Legal.
Požadavky Co nabízíme

Místo v komunitě inovativních a inspirujících lidí.
Příležitost pracovat s klienty z místního i mezinárodního trhu.
Budeš součástí právního týmu, který se věnuje velmi široké právní agendě od přípravy a revize všech druhů obchodních smluv včetně veřejných zakázek po zastupování klientů v soudních a rozhodčích řízeních
Naučíme tě pracovat prakticky. Nekopírujeme paragrafy, ale pomáháme klientům nalézt praktická právní řešení tak, aby mohli v noci v klidu spát a byrokracie nebrzdila jejich byznys.
Úzce pracujeme v týmu 11 kolegů (část týmu je v Brně a část v Praze) a v širším kontextu i s kolegy z ostatních týmů, fungujeme na základě osobní motivace a zodpovědnosti za výsledek každého jednotlivce, od studenta po partnera.
Získáš zkušenost při práci v rámci komplexního poradenství na principu one-stop-shop na projektech úzce spolupracujeme s odborníky z oddělení mezinárodní poradenské společnosti Deloitte (finanční poradenství, consulting, daně, atd.).

Co bude tvojí pracovní náplní

Budeš se hlavně věnovat tvorbě a revizi smluv a přípravě komplexních projektů. Zapojíš se i do sporové agendy a dále se dle zájmu můžeš věnovat oblasti veřejných zakázek, nekalé soutěže či spotřebitelského práva.

Dále příprava odpovědí pro klienty, příprava právních dokumentů, komunikace s klienty a účast na jednání s klienty, komunikace s kolegy ze zahraničních kanceláří v rámci sítě Deloitte, prezentace a webcasty na odborná témata, zadávání práce studentům. Systém práce je u nás velmi samostatný, s důrazem na zodpovědnost za svěřené zadání ať už je to fakturace anebo komplexní právní analýza. Velmi důležité je schopnost pracovat týmově a tahat společně za jeden provaz.
Práce v češtině a v angličtině (min. úroveň B2)

Děláme to, co má smysl. Pro klienty. I pro naše lidi.
Jsme Deloitte Legal. A máme zájem se s tebou potkat.
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Iva Habrnálová
e-mail ihabrnalova@deloittece.com
telefon 703429704
fax