Juniorní advokát advokátka

Zakladní údaje

zaměstnání Juniorní advokát advokátka
pro společnost Dunross s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme vhodného kandidáta ku pro dynamicky rozvíjející se nezávislou advokátní kancelář v centru Prahy, zabývající se právní praxí v oblastech soukromého a veřejného práva, také některými specializovanými oblastmi např. ochranou investorů při zahraničních investicích, komplexním právním servisem v oblasti veřejných zakázek a zastupováním v soudních sporech.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vést široké spektrum případů
- Zastupovat klienty u soudů a jiných orgánů v dílčích kauzách
- Poskytovat právní poradenství
- Zpracovávat potřebnou agendu - právní stanoviska, rozbory, posuzování smluv, vedení spisů a další dokumentace
- Spolupracovat s ostatními specialisty a kolegy
Požadavky - VŠ vzdělání právního zaměření
- Úspěšné složení advokátních zkoušek
- Praxi na obdobné pozici
- Komunikativní znalost AJ
- Samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační předpoklady
- Týmový duch a reprezentativní vystupování
přibližná mzda 80 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kateřina Šťastná
e-mail katerina.stastna@dunross.cz
telefon 420 770 132 442