Firemní právník

Zakladní údaje

zaměstnání Firemní právník
pro společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Pro našeho klienta, největšího evropského specialistu na právní ochranu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Firemní právník.

Náplň práce:

Budete zabezpečovat právní agendu pojišťovny a jejích útvarů
Posuzovat smlouvy a jiné právní úkony a vnitřní předpisy společnosti z hlediska jejich souladu s právem
Zabezpečovat monitorování nových právních předpisů
Podílet se na přípravě smluv uzavíraných s externími partnery, účastnit se strategických jednání s externími partnery
Spolupracovat v oblasti pojistných produktů
Zabezpečovat agendu vyřizování stížností

Nabízíme:
Práci v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
Spoustu seminářů, workshopů
Stabilní fixní mzdu a k tomu prémie
Pestrou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího
Místo výkonu práce: Praha 4
Požadavky Požadujeme:

Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
Zkušenosti z pojišťovnictví, finančnictví, bankovnictví
Znalost Anglického nebo Německého jazyka na pokročilé úrovni interní komunikace s mateřskou společností
Orientaci v pracovních postupech, procesech a pojistných podmínkách
Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint), ASPI
Umíte přirozeně a profesionálně komunikovat
K lidem a novým věcem se stavíte pozitivně
Dokážete převzít odpovědnost za svá rozhodnutí
přibližná mzda 70 000 - 75 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hana Knotková
e-mail hana.knotkova@predvyber.cz
telefon 420 725 528 449