zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (513) Počet poptávajících (18)Advokátní koncipient, koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient, koncipientka
pro společnost LP Legal, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář LP Legal, s.r.o. v Praze hledá do svého rychle se rozrůstajícího týmu posilu na pozici Advokátní koncipient, koncipientka.

Chcete působit v prostředí stabilní a renomované advokátní kanceláře Chcete pracovat s českou i mezinárodní klientelou Chcete být díky pestré praxi dobře připraveni na advokátní zkoušky Pokud ano, práce v advokátní kanceláři LP Legal bude tou správnou volbou.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí v centru Prahy, různorodou a podnětnou práci pro českou i mezinárodní klientelu, spolupráce na zajímavých projektech, možnost získání zkušeností z různých oborů práva a tudíž i kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního i kariérního růstu, prostor pro seberealizaci a vlastní nápady. Firemní setkávání a další benefity z toho vyplývající jsou samozřejmostí.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v českém jazyce na office@lplegal.cz
Požadavky Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě, zájem o profesní růst, velmi dobré organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, chuť se vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, výborné komunikační schopnosti, velmi dobrou znalost práce na PC s MS Office, znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem, další jazyk je výhodou.
přibližná mzda Dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8 - Florenc
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Nástup možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kristina Kyselová
e-mail office@lplegal.cz
telefon
fax