Právník právnička - zdravotnictví

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička - zdravotnictví
pro společnost re-medical s.r.o.
určeno pro absolventy a právníky s praxí

Popis práce Jsme poradenská společnost působící ve zdravotnictví. Poskytujeme odborné služby pro zdravotnická zařízení, lékaře a dodavatele zdravotnických technologií a léčiv. Pomáháme zákazníkům s orientací v úhradovém systému, zdravotních službách a veřejných zakázkách.

Do našeho týmu hledáme posilu.

Popis pozice:

zpracovávání stanovisek pro klienty v oblasti zdravotnického práva
poskytování konzultací zdravotnickým zařízením (nemocnicím, ambulancím, lékařům) a dodavatelům zdravotnických technologií
vypracování podkladů pro smlouvy a ostatní právní dokumenty
vypracování analýz, rešerší a komentářů k vývoji legislativy
přednášková činnost (po zapracování)
účast na jednáních s úřady a ostatními externími subjekty
Požadavky Očekáváme:

ukončenou právnickou fakultu
AJ komunikativně (práce s odborným textem)
dobrou znalost práce s MS Office
ochotu učit se nové věci
výhodou bude praxe ve zdravotnictví nebo veřejných zakázkách

Nabízíme:

HPP na plný úvazek
nástup co nejdříve nebo dle dohody
5 týdnů dovolené
ke mzdě bonusový systém
pestrou pracovní náplň
podporu odborného růstu
pracoviště: Praha 7
malý přátelský kolektiv

Další informace o firmě naleznete na www.remedical.cz
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce U Pergamenky 12, Praha 7 - Holešovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Novosadová
e-mail jana.novosadova@remedical.cz
telefon 728288312