PRÁVNÍ ASISTENT PRÁVNÍ ASISTENTKA - JUNIOR

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ ASISTENT PRÁVNÍ ASISTENTKA - JUNIOR
pro společnost Z C H Legal v.o.s., advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Z C H Legal v.o.s., advokátní kancelář poskytující komplexní právní poradenství všem, kdo podnikají v České republice
hledá do svého týmu

student(k)y
1. až 3. ročníku právnické fakulty na pozici studenta juniora

Pracovní náplň:
- všestranná podpora právníků, administrativní úkony, příprava jednodušších právních dokumentů a podání (i v německém anglickém jazyce), právní rešerše
- překlady z a do německého anglického jazyka

Nabízíme:
- možnost poznat fungování advokátní kanceláře, nebojíme se naše kolegy (Tě) něco naučit
- motivační finanční ohodnocení (150 160 Kč na hodinu)
- nadstandartní spektrum benefitů (stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní fitness)
- firemní kurzy anglického
- účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře
- moderní pracovní zázemí v centru Prahy
- neformální atmosféru a mladý a přátelský kolektiv
- možnost pokračovat na pozici studenta seniora

Veškeré informace o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách www.zchlegal.cz.

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém a německém nebo anglickém jazyce na e-mail lenka.gomez@zchlegal.cz s uvedením pracovní pozice.
Požadavky Požadujeme:
- znalost německého a nebo anglického jazyka
- uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE
- možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu
- spolehlivost, loajalitu a flexibilitu
přibližná mzda 150 - 160 CZK HOD
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Lenka Gomez Tomčalová
e-mail lenka.gomez@zchlegal.cz
telefon 607080226