Podnikový právník

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník
pro společnost Comfort Finance Group
určeno pro Absolvent

Popis práce Investiční skupina Comfort Finance Group CFG působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Náplň práce:
právní podpora vedení společnosti Comfort Finance Group
příprava smluv s klienty a obchodními partnery, revize návrhů smluv a jiných dokumentů
příprava a připomínkování vnitřních předpisů, sledování změn v legislativě a judikatuře
spolupráce na tvorbě nových produktů v rámci investiční skupiny
komunikace se soudy, správními orgány a regulátory, včetně ČNB
Požadavky Očekáváme:
vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo, nastoupit lze již před dokončením školy
dobrou orientaci v platném právu, zejména v občanském a obchodním
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost, schopnost organizace práce
ekonomické vzdělání výhodou
zkušenosti z poradenství investičním skupinám výhodou

Nabízíme:
velkou míru samostatnosti a seberealizace
kompletní administrativní support
možnost výkonu koncipientské praxe (po dohodě se spolupracující advokátní kanceláří)
plně hrazenou Multisport kartu, stravenky, občerstvení na pracovišti
přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
přibližná mzda od 40.000 Kč dle seniority, průběžně navyšována dle pracovních výsledků
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 2396 184, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Blechová
e-mail jb@comfortfinancegroup.com
telefon 770129333