Asistent ka advokátní kanceláře

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent ka advokátní kanceláře
pro společnost Advokátní kanceláře Růžová
určeno pro

Popis práce Hledáme kolegyni s min. SŠ, znalost práce na PC, praxi v administrativě, týmového ducha a zájem učit se nové věci. Uvítáme praxi z právního prostředí (přepojování telefonů, uvádění klientů). Očekáváme proaktivní přístup a součinnost s týmem.
Požadavky Náplň práce: vyřizování telefonátů, administrativní práce vyplývající z činnosti AK (ověřování podpisů, obchůzky úřadů, kopírování, skenování, zpracování fyzické a elektronické pošty, provádění jednoduchých účetních operací, vedení spisové agendy, uvádění klientů a zajištění občerstvení).
Nabízíme práci na hlavní nebo i vedlejší pracovní poměr
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu 1.12.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Marek Ječmen
e-mail office@akruzova.cz
telefon