Advokátní koncipient, Advokátní koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient, Advokátní koncipientka
pro společnost Achour & Partners advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Co Vás čeká:

Získání zkušeností v oblasti generální právní praxe se zaměřením na právo občanské, korporátní, správní, a dále v oblasti akvizic společností, nemovitostních projektů a výstavby dopravní infrastruktury.
Získání zkušeností z účasti na soudních jednáních a přímého jednání s klienty.
Získání zkušeností při přípravě právních stanovisek, memorand, smluv, právních prověrek, žalob, vyjádření soudům.
Získání know-how s přípravou komplexních transakčních dokumentů a strukturování transakcí.
Možnost rozvíjet své odborné znalosti.
Práce na různorodých zajímavých projektech.
Úzká spolupráce se seniorními kolegy.
Široká možnost vlastní publikační činnosti.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní nadšení a zápal pro právnickou profesi.
Schopnost týmové práce.
Zájem spolupracovat s klienty.
Chuť se dále odborně vzdělávat včetně studia mezinárodních standardů.

Co nabízíme:

Přátelské prostředí advokátní kanceláře.
Možnost kariérního růstu, včetně možnosti trvalé spolupráce i po složení advokátních zkoušek.
Možnost získání know-how v oboru transakčního právního poradenství, korporátního práva, akvizic a vedení soudních sporů.
Možnost získání know-how z vyjednávání transakcí, obchodních smluv a sporů.
Práci na zajímavých transakcích.
Individuální přístup.
Nadprůměrné finanční ohodnocení, nástupní plat 35.000 Kč až 40.000 Kč.
Interní a externí formy dalšího vzdělávání.
Rozumný dress code.
Možnost individuální pracovní doby, home office a sick days.
Kancelář v reprezentativních prostorech budovy Kaunického paláce v historickém centru Prahy.

V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém jazyce na: karolina.svatosova@achourpartners.com.
Požadavky Uživatelská znalost práce na PC (zvláště MS Office).
přibližná mzda 35.000 - 40.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Karolína Svatošová
e-mail karolina.svatosova@achourpartners.com
telefon 734545174