Podnikový právník

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník
pro společnost RH Group
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Hledáme podnikového právníka pro skupinu společností zabývajícími se činností od správy budov přes IT až po archivaci

Jaká bude náplň práce
- komunikace s úřady
- kontrola nastavení jednotlivých oddělení po právní stránce
- spolupráce napříč odděleními
- sepis smluv a jejich revize
- sepis právních rozborů dle zadání a aktuální potřeby

Co požadujeme
- VŠ bakalářské či magisterské v oblasti práva
- praxe min. 3 roky
- zájem o softwarové právo, právo průmyslového vlastnictví, obchodně-závazkové vztahy a pracovní právo
- AJ na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
- schopnost právně-analytického myšlení a rychlé orientace v problematice
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Co vás čeká
- práce v menším kolektivu
- rozmanitá práce
- možnost rozšiřování znalostí v oboru
- příjemné pracovní prostředí
- práce v dynamicky se rozvíjející společnosti

Co vám můžeme nabídnout
- flexibilní pracovní doba
- adekvátní finanční ohodnocení
- 5 dní sick days
- služební telefon
- přátelský kolektiv
- kurz angličtiny
- vzdělávací školení
- výborná káva

Typ úvazku: práce na plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Odměna: 30 000,- 35 000,-
Požadavky - VŠ bakalářské či magisterské v oblasti práva
přibližná mzda 30 000 - 35 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kamila Vařečková
e-mail k.vareckova@rhgroup.cz
telefon 734164803