PRÁVNÍK PRÁVNIČKA

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA
pro společnost VZP ČR
určeno pro Praxe je výhodou.

Informace o práci

Popis práce CO VÁS ČEKÁ A NEMINE
1. práce v týmu, který se věnuje agendě insolvenčního řízení
2. podávání insolvenčních přihlášek a poskytování právních stanovisek týkajících se dané agendy
3. zastupování VZP ČR při jednání před soudy, a to zejména v incidenčních sporech
4. komunikace s insolvenčními správci a s dlužníky
5. podílení se na rozšiřování a upevňování právního povědomí u ostatních kolegů

CO ZA TO NABÍZÍME
- příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
- motivační systém odměňování
- 13. mzdu
- jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days)
- stravenky a další výhody z benefitního programu
- pružnou pracovní dobu
- silné a stabilní zázemí
- možnosti rozvoje a vzdělávání
- skvělý tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí

Pozice je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Neděláme rozdíly, místo je vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Nebojíme se dát příležitost, proto je místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky CO MÁ MÍT NÁŠ NOVÝ KOLEGA
- vysokoškolské vzdělání v právní oblasti
- předchozí zkušenosti s insolvenčním právem výhodou, nikoliv podmínkou
- bezproblémovou orientaci v práci na PC, zejména MS Office
- schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy
přibližná mzda 40 000 - 45 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha - Želivského
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.2.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Bulantová
e-mail veronika.bulantova@vzp.cz
telefon 734 366 986