zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (547) Počet poptávajících (20)Advokátní kancelář SCHEJBAL&PARTNERS, s.r.o. hledá do svého týmu advokátního koncipienta ku

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní kancelář SCHEJBAL&PARTNERS, s.r.o. hledá do svého týmu advokátního koncipienta ku
pro společnost SCHEJBAL&PARTNERS s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Kdo jsme

Jsme právní specialisté na obchodní právo a finanční služby. Spolupracujeme s Asociací pro kapitálový trh a jsme členem Českého compliance institutu. Našimi klienty jsou obchodní korporace, emitenti cenných papírů, finanční instituce, žadatelé o licence ČNB.

Podmínky pro přijetí

Právnické vzdělání, komunikační znalost angličtiny či němčiny, znalost práce s MS Word a Excel. Vhodná pozice pro zájemce o právo i ekonomii, znalost ekonomie může být výhodou.
Požadavky Co očekáváme
Hledáme optimistu s pozitivním přístupem ke klientům i kolegům. Letitá praxe není podmínkou, zato týmový duch ano. Zájem o obchodní a finanční právo, schopnost rychle se učit nové věci, samostatnost a loajalitu.
Nabízíme
Nabízíme kvalitní pracovní prostředí v centru Brna s krásnou zahradou a grilem, motivační ohodnocení s ročním bonusem, běžnou pracovní dobu, stravenky 120 Kč, kartu Multisport plně hrazenou, firemní mobil, placená školení a jazykové kurzy, pravidelné firemní teambuldingy a skvělý kolektiv.
přibližná mzda dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Bílková
e-mail bilkova@akschejbal.cz
telefon 725500195
fax