zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (340) Počet poptávajících (13)Advokát Advokátka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát Advokátka
pro společnost BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce BBH, advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svých řad talentované a energické advokáty a advokátky. Pokud byste se chtěli zapojit do významných projektů či soudních a rozhodčích řízení, v rámci kterých poskytujeme právní služby těm nejnáročnějším klientům, mezi které patří např. skupina PPF (mj. O2 Czech Republic nebo Home Credit), skupina ČEZ, skupina ŠKODA nebo přední české i zahraniční banky, pak je pro Vás spolupráce s BBH tou pravou příležitostí.

Klienti se na nás zpravidla obracejí v nestandardních a složitých právních záležitostech, proto u nás nečekejte rutinu ani jednoduchá zadání. Vzhledem ke komplexnosti právních služeb, které BBH klientům poskytuje, přitom můžete očekávat, že vedle zajímavých případů, které budete řešit, budete moci rozvíjet Váš talent a schopnosti takřka ve všech oblastech práva. V BBH se vždy stanete důležitou součástí právního týmu poskytujícího služby danému klientovi. Po získání dostatečných zkušeností Vám pak rádi umožníme takové právní týmy vést a přímo se starat o řešení svěřených klientských zadání.
Požadavky Pokud nechcete, aby pro Vás bylo právo jen zaměstnáním, ale také životní náplní a koníčkem, neváhejte nám poslat Váš životopis. Rádi se s Vámi poté potkáme na osobním pohovoru!
přibližná mzda BBH nabízí dynamický kariérní systém spojený s každoročním znatelným růstem odměny a individuálními bonusy.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Naděžda Horáková
e-mail kariera@bbh.cz
telefon
fax