zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (491) Počet poptávajících (8)Student n. studentka vysoké školy

Zakladní údaje

zaměstnání Student n. studentka vysoké školy
pro společnost Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka hledá do své pobočky v Praze 10 Vršovicích studenty studentky do oddělení zaměřeného na správu a administraci pohledávek, kdy studium právnické fakulty není podmínkou.

U nás se stanete součástí profesionálního týmu, kdy získáte bohaté zkušenosti s praxí v advokátní kanceláři a zejména s praxí v oblasti správy a administrace pohledávek. Není na překážku, pokud nemáte praxi v oblasti práva, vše se u nás naučíte.

Nabízíme možnost přizpůsobení pracovní doby Vašemu studijnímu plánu, neformální pracovní prostředí v přátelském, mladém kolektivu a v neposlední řadě pak budeme rádi, pokud se po skončení studia domluvíme na další spolupráci, vzhledem k vašim nabytým zkušenostem.

Od Vás naopak očekáváme znalost práce na PC a samozřejmostí je spolehlivost a pečlivost, která k právní profesi patří. Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a telefonní číslo na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě zájmu Vás budeme do 1 týdne kontaktovat.
Požadavky ..
přibližná mzda Nástupní odměna činí Kč 100,- až 150,- za hodinu v závislosti na praxi a odvedeném výkonu
Kraj Praha
Místo výkonu práce Kodaňská 46, Praha 10, 101 00
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Koštovalová Marika
e-mail kariera@aksevcik.eu
telefon 778730585
fax