Firemní právník čka v IT branži

Zakladní údaje

zaměstnání Firemní právník čka v IT branži
pro společnost Actum
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Tato pozice je vynikající příležitost pro absolventy se zájmem o pracovní, korporátní a občanské právo v IT odvětví, reklamě a turismu. Také uvítáme někoho s roční praxí.

Náplň práce:
U nás se podíváš na druhou stranu břehu a zažiješ fungování právního oddělení a celé skupiny firem zevnitř. Budeš mít možnost ovlivnit nastavování procesů a podílet se na tvorbě právních dokumentů. Naše právní oddělení má docela široký záběr a nudit se zde určitě nebudeš. Poskytujeme právní podporu skupině společností v Čechách i v několika zahraničních zemích, nadto v různých oblastech podnikání. Nemusíš se tedy bát, že Tvoje práce bude repetitivní nebo že u nás zakrníš. Na začátku Ti svěříme např. dohody o mlčenlivosti nebo smlouvy s dodavateli, setkáš se ale i s pracovním právem a dalšími korporátními dokumenty. V rámci své práce budeš jednat nejen s kolegy z různých oddělení, ale časem také přímo s dodavateli a klienty. Po zapracování Ti podle zkušeností a šikovnosti rádi svěříme i složitější záležitosti, včetně reklamního, případně softwarového práva.

Pracovní prostředí a požadavky:
Už při vstupu k nám na tebe dýchne neformální atmosféra a dress code. Od prvního dne Ti budou pomáhat zkušenější kolegyně v právním oddělení, které Ti vysvětlí vše, co je potřeba. Naše společnost má mezinárodní působnost i prostředí. Proto je nezbytné, abys ovládal anglický jazyk včetně právní terminologie, a to na plynulé úrovni. Velkou výhodou Ti bude i němčina a znalost německého práva.

K tomu budeš ještě potřebovat:
schopnost obhájit si svůj názor;
pečlivost, samostatnost a schopnost zorganizovat si různé úkoly;
týmového ducha a zodpovědnost za svoji práci;
schopnost vysvětlit právní problém jasně a stručně člověku, který o právu ví mnohem méně, než Ty;
jako ideální kandidát bys měl a mít alespoň 2 roky předchozí praxe z advokátní kanceláře, případně zkušenosti z oblasti práva reklamy či IT.

Najdeš nás v prostorách nových budov naproti metra Nádraží Holešovice, kde na tebe čeká mimo jiné běžecká dráha, relax zóny a firemní kavárna.
Požadavky
přibližná mzda 38.000 - 45.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 7
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou, nejlépe ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Karolína Málková
e-mail karolina.malkova@wmcgroup.cz
telefon 721 256 200