Právní student(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Právní student(ka)
pro společnost AK Vinohradská
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář Vinohradská se zaměřuje na komplexní poradenství v otázkách obchodního, finančního a občanského práva s důrazem na právní otázky důležité pro podnikatele a obchodní korporace.

Pracovní náplň:

právní rešerše
přípravy a podání smluv
komunikace se soudy a správními orgány
spolupráce na aktuálních případech pod supervizí právního koncipienta nebo advokáta
příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
Požadavky Očekáváme:

zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
výbornou znalost českého jazyka
velmi dobrou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

zajímavou práci v oblasti práva nemovitostí, obchodním, finančním a kapitálových trhů
odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
perspektivu dlouhodobé spolupráce
flexibilní pracovní dobu
volné víkendy a svátky
plně hrazenou Multisport kartu
stravenky v hodnotě 100 Kč
občerstvení na pracovišti
přátelské neformální prostředí menší advokátní kanceláře s jedinečným výhledem na Prahu
přibližná mzda od 130 Kč hod dle zkušeností, průběžně navyšovaná dle pracovních výsledků
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 184, Praha 3
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Blechová
e-mail hr@akvinohradska.cz
telefon 770129333