Právní student(ka) 5. ročníku oboru právo a právní věda

zaměstnání Právní student(ka) 5. ročníku oboru právo a právní věda
pro společnost AK Vinohradská s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce AK Vinohradská s.r.o. se zaměřuje na poradenství v oblastech obchodního, finančního a občanského práva. Významnou část agendy tvoří také právo nemovitostí.

Pracovní náplň:

spolupráce na zajímavých projektech s advokátními koncipienty nebo advokáty
příprava podání v řízení před soudy nebo právními orgány
příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
komunikace se soudy a správními orgány
Požadavky Očekáváme:

zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
pozitivní přístup
znalost anglického jazyka výhodou
časovou kapacitu minimálně 28 hodin týdně (4 dny v týdnu)

Nabízíme:

odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
perspektivu dlouhodobé spolupráce
flexibilní pracovní dobu
plně hrazenou Multisport kartu
stravenky v hodnotě 100 Kč
ovoce a občerstvení na pracovišti
přátelské prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
přibližná mzda od 130 Kč hod dle zkušeností, průběžně navyšovaná dle pracovních výsledků
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 184, Praha 3
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Blechová
e-mail hr@akvinohradska.cz
telefon 770129333