Právní Compliance Asistent (20h týdně)

Zakladní údaje

zaměstnání Právní Compliance Asistent (20h týdně)
pro společnost HAYS
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Právní Compliance Asistent (20h týdně)

Paralegal Compliance pro studenty VŠ i zkušené 20h týdně flexibilně ČJ AJ Praha 1 nástup ihned

PRACOVNÍ NABÍDKA:
Do mezinárodní farmaceutické společnosti se sídlem v centru Prahy hledáme nového kolegu novou kolegyni na pozici Právního asistenta a Compliance junior specialisty. Pracovní doba na 20 hodin týdně s rozvrhem flexibilně dle domluvy, dlouhodobá spolupráce.

NÁPLŇ PRÁCE:
Vaším úkolem bude podpora a dohled nad dodržováním zdravotnických předpisů, poskytování poradenství Vašim kolegům, vytváření a aktualizace směrnic a postupů pro zaměstnance, příprava smluv, monitorování aktuální legislativy a jejích změn, správa právní dokumentace a překlady z do angličtiny, příprava školení pro kolegy.

Budete úzce spolupracovat s Legal a Compliance manažerem a také participovat na mezinárodních projektech. Denně využijete angličtinu.

POŽADUJEME:
Student 4.-5. ročníku VŠ právního zaměření nebo dokončené právní vzdělání
Alespoň 1 rok praxe z inhouse právního oddělení nebo z advokátní kanceláře
Ideálně zkušenosti, alespoň zájem, o farmaceutické a zdravotnické právo
Orientace v současné legislativě
Čeština plynulá angličtina (C1)
Nástup ihned, možnost práce 20h týdně

Vhodné pro studenty nebo rodiče na po rodičovské dovolené.

NABÍZÍME:
Nabízíme motivující mzdové ohodnocení, velkou flexibilitu a velmi široký balíček benefitů, příjemné pracovní prostředí ve skvělé lokalitě, dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek a možnost profesního růstu.
Požadavky Znalost anglického jazyka je nutností.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Stepanovová
e-mail stepanovova@hays-response.cz
telefon