zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (492) Počet poptávajících (9)Právník Ekonom

Zakladní údaje

zaměstnání Právník Ekonom
pro společnost Advokátní kancelář SCHEJBAL&PARTNERS, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Kdo jsme

Jsme právní specialisté na právo finančních služeb. Pro naše klienty vyřizujeme licence na ČNB v oblasti investičních a licenčních služeb, zpracováváme emise dluhopisů, obstaráváme schválení prospektů cenných papírů, spolupracujeme na přípravě obchodních plánů, řešíme smlouvy a compliance podporu. Aktivně se podílíme na přípravě legislativy v oblasti finančního trhu. Jsme členy Asociace pro kapitálový trh.
Požadavky Podmínky pro přijetí

Absolvent ekonomie (probíhající studium nevadí) a práv (probíhající studium nevadí), angličtina, znalost práce s MS Word a Excel. Zájem o práci, kde lze skvěle využít kombinaci práva s ekonomií.

Co od nových uchazečů očekáváme
Hledáme člověka s pozitivním přístupem. Letitá praxe není podmínkou, zato týmový duch ano. Zájem o obchodní a finanční právo, schopnost rychle se učit nové věci, samostatnost a loajalita.
Nabízíme ohodnocení a perspektivu
Nabízíme motivační ohodnocení, kvalitní pracovní prostředí s velkou zahradou a grilem, stravenky, multisportku, placená školení a jazykové kurzy, firemní mobil, pravidelné firemní akce, teambuldingy a skvělý kolektiv.
přibližná mzda dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Jiráskova 25, 602 00 Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Bílková
e-mail bilkova@akschejbal.cz
telefon 725500195
fax