zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (340) Počet poptávajících (13)Právník se zaměřením na finanční a jinou veřejnoprávní regulaci

Zakladní údaje

zaměstnání Právník se zaměřením na finanční a jinou veřejnoprávní regulaci
pro společnost BBH, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce BBH, advokátní kancelář, s.r.o. přijme do svých řad talentované a energické advokáty, advokátní koncipienty a studenty právnické fakulty se zájmem o oblasti finančního trhu, kybernetickou bezpečnost, corporate governance, ochranu osobních údajů a veřejnoprávní regulaci obecně. Zájemcům nabízíme možnost pracovat na těch nejvýznamnějších projektech pro domácí i zahraniční banky, pojišťovny, obchodníky s cennými papíry a další subjekty působící nejen na finančním trhu.

Naše oddělení regulace a compliance pomáhá klientům s komplexními požadavky a sofistikovanými projekty v oblasti nových finančních služeb a produktů, fungování a vnitřních systémů finančních institucí, kybernetické bezpečnosti a další související agendy. Velká část práce souvisí také se zastupováním klientů v licenčních a dalších správních řízeních. Rutina a jednoduché úkoly u nás proto nemají místo - naše práce sleduje nejaktuálnější trendy jako FinTech a digitální služby, virtuální měny či crowdfunding. Klientům vždy pomáháme dostát požadavkům regulace a najít vhodné řešení z hlediska byznysu i pro nové projekty a řešení.

Uchazečům nabízíme práci ve zkušeném týmu vedeném Zdeňkem Hustákem, předním domácím odborníkem na právo finančního trhu a regulaci, který je autorem komentáře k zákonu o podnikání na kapitálovém trhu a další odborné literatury. Osobní rozvoj našich právníků v úzké spolupráci se seniorními kolegy je pro nás klíčový. Z toho důvodu rádi přivítáme i právníky, kteří dosud neměli mnoho příležitostí seznámit se s právem finančního trhu či s regulací obecně a mají o danou oblast zájem.
Požadavky Pokud nechcete, aby pro Vás bylo právo jen zaměstnáním, ale také posláním a koníčkem, a máte zájem se učit novým věcem neváhejte nám poslat Váš životopis. Rádi se s Vámi poté potkáme na osobním pohovoru.
přibližná mzda BBH nabízí dynamický kariérní systém spojený s každoročním zřetelným růstem mzdy a individuálními bonusy.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Naděžda Horáková
e-mail kariera@bbh.cz
telefon
fax