Asistent, asistentka advokáta

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent, asistentka advokáta
pro společnost Advokátní kancelář Jehne, Vodák
určeno pro asistent ka advokáta

Popis práce Advokátní kancelář Jehne, Vodák, se sídlem v Praze 1, hledá do svého týmu pracovníka pracovnici na pozici asistent asistentka advokáta s nástupem dle dohody.

Náplň práce: zajištění chodu kanceláře, komunikace s klienty, soudy a dodavateli, podpora advokátů.

Nabízíme: práci v pracovním poměru v úzkém kolektivu v centru Prahy, zaměstnanecké benefity.

Požadujeme: vzdělání minimálně na SŠ úrovni s maturitou, samostatnost, komunikativnost a pohotové jednání, vstřícné a asertivní vystupování, znalost práce na PC, pečlivost a zodpovědnost. Předchozí zkušenost práce v advokátní kanceláři výhodou.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis na e-mail: jehne@jehnevodak.cz.
Požadavky
přibližná mzda neurčeno
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Robert Jehne
e-mail jehne@jehnevodak.cz
telefon 222232661