Advokát

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát
pro společnost eLegal advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Jak to u nás (ne)chodí:
S klienty mluvíme lidsky a srozumitelně a čekáme, že vy budete taky. Nesnášíme aroganci nebo alibismus. Problémy řešíme, nepřehazujeme na druhé a vždycky se snažíme najít cestu. Fakturované hodiny nejsou středobodem všeho, co děláme.

Věříme si a máme volnost. Důležitá je kvalitně odvedená práce, ne to, jestli jste v práci do večera nebo se vám oběd protáhne na dvě hodiny. A když občas potřebujete pracovat z domova, stačí říct.

Spolupracujeme spolu, jsme dobrá parta a snažíme se advokacii neustále inovovat a učit se i z jiných oborů.

Nezakládáme si na sešněrovaném dress codu, casual Friday je u nás celý týden. Na schůzky s klienty samozřejmě na slušňáka, ale i tak se budete cítit pohodlně.

Co budete dělat:
Nejčastěji klientům pomáháme s marketingovým právem, e commerce, duševním vlastnictvím, osobními údaji nebo IT a technologiemi. Ale jak rosteme, je naše práce čím dál pestřejší.

Hodila by se nám tak pomoc i v oblastech korporátního práva, hospodářské soutěže, investic (venture capital, start-upy), dotací, nemovitostí nebo správního i trestního práva (ne, nečekáme, že ve všem současně! :)).

Co bychom chtěli:
- Samostatnost, zodpovědnost a senioritu při odbavování klientů
- Praxi v některých ze zmíněných oblastí práva, zkušenost z větší AK je výhoda
- Schopnost vést menší týmy a chuť věnovat se růstu koncipientů
- Dobrý písemný i ústní projev a komunikativní angličtinu
- Otevřenou a inovativní mysl, smysl pro humor a týmovou spolupráci

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v moderních oblastech práva při zachování worklife balance
- Prostor pro vlastní nápady a posouvání advokacie vpřed
- Flexibilní formy spolupráce a odměny
- Možnost osobního růstu (konference, články, školení)
- Nové kanceláře v Karlíně, moderní informační systémy a fajn kolektiv
- Multisportku, angličtinu, firemní auto i pro soukromé použití
Požadavky
přibližná mzda 60000 - 90000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.10.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tomáš Pauch
e-mail napistenam@elegal.cz
telefon 728322812