ASISTENTKA - vhodné pro studenty

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENTKA - vhodné pro studenty
pro společnost Hronek & partners s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Dynamicky se rozvíjející transakčně poradenská společnost Hronek & partners se sídlem v Praze a nově otevíranou pobočkou v Brně hledá do svého týmu nové kolegyně a kolegy.

ASISTENT KA v TRANSAKČNĚ PORADENSKÉ SPOLEČNOSTI

Vhodné i pro studenty s možností pružné pracovní doby a práce z domova.

NÁPLŇ PRÁCE

- Administrativní podpora společnosti
- Zajištění reprezentativního chodu recepce
- Správa interní databáze
- Komunikace s obchodními partnery
- Příprava investičních memorand
- Příprava jednodušší smluvní dokumentace
- Asistence při koordinaci due diligence
- Spolupráce s odbornými partnery (právní a daňoví poradci)
- Jednání s úřady a bankami
- Evidence příchozí a odchozí pošty
- Pochůzky a drobné nákupy

NABÍZÍME

- Pružnou pracovní dobu
- Možnou částečnou práci z domova
- V případě dlouhodobé spolupráce firemní mobilní telefon a notebook
- Možnost kariérního růstu
- Podílení se na největších transakcích v České republice
- Intenzivní zaškolení a podporu při nástupu
- Výborné finanční ohodnocení
Přátelský a mladý pracovní kolektiv
Požadavky POŽADUJEME

- Výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
- Spolehlivost, pečlivost a důslednost
- Schopnost pracovat samostatně
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Pokročilá znalost MS Office

VÝHODOU

- Dokončené či probíhající vysokoškolské studium v oblasti ekonomie nebo práva
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praxe na obdobné pracovní pozici
- Orientace v daňové legislativě
- Znalost občanského zákoníku a zákonu o obchodních korporacích
- Pokročilá odborná znalost anglického jazyka (ekonomie a právo)
- Znalost dalších světových jazyků (němčiny francouzštiny mandarínštiny japonštiny arabštiny)
- Znalost valuace firem a nemovitostních projektů

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis. Budeme se těšit na Vaše reakce!
přibližná mzda Dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Václavské náměstí
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 14. 12. 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jan Hronek
e-mail jan@hronekpartners.cz
telefon 420777800746