Podnikový právník - Stavební správa zápa

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník - Stavební správa zápa
pro společnost Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
určeno pro Absolvent

Popis práce Stavební správa západ Správy železniční dopravní cesty, státní organizace (SŽDC), hledá uchazeče (uchazečky) o zaměstnání na Samostatné oddělení přípravy VRT (vysokorychlostních tratí)

Pracovní náplň
- právní podpora zadávání veřejných zakázek
- příprava smluvní dokumentace investičních akcí
- právní podpora přípravy a realizace investičních akcí
- zastupování OJ před soudy a správními orgány
Požadavky Požadované vzdělání
- VŠ právního směru

Požadovaná praxe
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme
- perspektivní zaměstnání
- motivační ohodnocení
- 6 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu 37,5 hod týden
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
- stravenky
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.
přibližná mzda odpovídající mzdové ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha Plzeň
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned, případně dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Štěpán Hošna
e-mail kariera@szdc.cz
telefon