Asistent soudce

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent soudce
pro společnost Okresní soud Praha - východ
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Asistent Asistentka soudce na civilním úseku.

Pracovní náplň: úzká spolupráce se soudcem civilního úseku, příprava konceptů rozhodnutí a judikatury, samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví, náslechy v jednací síni, Nabízíme: platové zařazení dle délky praxe ve 13 platové třídě; 1.400,-K zvláštní příplatek, stálou pracovní dobu s možností flexibilní úpravy; indispoziční volno; získání zajímavé praxe v justici, hrazené stravenky, možnost odborného vzdělávání v systému Justiční akademie, pravidelná interní školení, mladý dynamický kolektiv.
Požadujeme: ukončené magisterské studium v oboru "právo a právní věda".
Požadavky
přibližná mzda 26630
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Klusáčková Petra
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420 221729382