vrchní ministerský rada v oddělení koncepce posuzování zdravotního stavu

zaměstnání vrchní ministerský rada v oddělení koncepce posuzování zdravotního stavu
pro společnost Ministerstvo práce a sociálních věcí
určeno pro právníka s praxí i absolventa

Informace o práci

Popis práce Hlavní náplň činnosti na služebním místě:
zpracovávání návrhů celostátní koncepce posudkové služby resortu práce a sociálních věcí, výkon celostátní koordinace a metodické činnosti včetně kontrolní činnosti v oblastech posudkové služby a výkonu státní správy v oblasti nepojistných sociálních dávek a s tím spojenou právní agendu. Více o rozsahu činnosti se dozvíte na níže uvedeném odkazu.
Další podmínky pro podání žádosti do výběrového řízení tj. formuláře pro přihlášení, podmínky pro přijetí do služebního poměru najdete na adrese https: www.mpsv.cz web cz - oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchni-ministersky-rada-v-oddeleni-koncepce-posuzovani-zdravotniho-stavu-sm-742-00-2
Posuzovány budou žádosti zaslané či doručené ve lhůtě do 29.září 2020.
Požadavky Možnosti podle zákona o státní službě:
pružná služební doba;
5 týdnů dovolené;
5 dnů indispozičního volna;
poukázky na stravování;
ucelený systém vzdělávání;
možnost umístění dítěte do dětské skupiny;
systém motivace zaměstnanců včetně fondu kulturních a sociálních potřeb.
přibližná mzda 31000 - 50000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Podskalská 19, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby nepravidelně Po, Út, St, Čt, Pá
datum možného nástupu 16.11.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Zuzana Žižková
e-mail zuzana.zizkova@mpsv.cz
telefon 950192913