Advokátní koncipient-ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient-ka
pro společnost Legal Artis s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Pro naši advokátní kancelář hledáme advokátního koncipienta, koncipientku, který by rozšířil náš tým. Jsme menší mladá advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy. Hledáme pro dlouhodobou spolupráci advokátního koncipienta, koncipientku, který by měl zájem o právní agendu, byl pečlivý, pracovitý, spolehlivý, samostatný, měl chuť na sobě pracovat a zároveň by zapadl do našeho týmu menší advokátní kanceláře. Můžeme nabídnout pestrou a zajímavou právní agendu, která bude výhodou pro úspěšné složení advokátních zkoušek a příjemné a pohodové prostředí menšího týmu advokátní kanceláře.
Náplň práce:
Příprava smluvní dokumentace, zpracování soudních podání, zastupování v soudních sporech, příprava právních analýz, komunikace s klienty, zakládání společností, due dilligence společností, účast na jednání s klienty atd.
Nabízíme:
Odměnu odpovídající Vašim zkušenostem, znalostem a pracovnímu nasazení;
práci na případech prestižní klientely;
všestranný rozvoj právních dovedností k prohloubení nabytých teoretických znalostí;
velkou míru zodpovědnosti a samostatnosti; dlouhodobou spolupráci; přátelský kolektiv, osobní přístup a možnost dlouhodobé spolupráce.
Požadavky Samostatnost, ochotu a schopnost učit se novým věcem.
Pečlivost a spolehlivost; uživatelskou znalost MS Office a aplikací G Suite;
znalost cizího jazyka výhodou.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kristina Brabcová
e-mail kristina.brabcova@legalartis.com
telefon 420723402051