Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Kompletní zpracování agendy pohledávek organizace (písemnosti v předsoudní fázi, upomínky, splátkové kalendáře, dohody o narovnání, žaloby, opravné prostředky, exekuční návrhy a jiná podání v exekučních věcech, komunikace s exekutorskými úřady a další)
Zastupování organizace před soudy a jinými orgány veřejné správy na základě pověření
Zpracování právních rozborů a stanovisek
Kontrola náležitostí právních dokumentů
Sledování změn legislativy, provádění výkladu právních předpisů
návrhy a připomínkování (revize) smluvní dokumentace
Účast na jednáních
Uskutečňování pracovních cest a řízení služebních dopravních prostředků.
Požadavky Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru právo v magisterském studijním programu (možno i student oboru právo v magisterském studijním programu)
Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky (výhodou).
Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, analytické myšlení, spolehlivost, pečlivost a zaměření na detail, komunikativnost, schopnost argumentace.
Počítačová gramotnost Internet, ASPI, Excel, Word, znalost prostředí IBM Notes výhodou
Trestní bezúhonnost.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu určitou min. 2 let (zástup za rodičovskou dovolenou)
plat odpovídající 12. platové třídě s možností osobního ohodnocení po skončení zkušební doby 3 měsíce
Možnost profesního růstu
Zázemí a perspektivu státní příspěvkové organizace financované z rozpočtu rezortu Ministerstva vnitra
Zaměstnanecké benefity závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna
přibližná mzda 26730,- až 36470,- po zkušební době případné osobní ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 10
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.2.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Danka Notínová
e-mail d.notinova@zsmv.cz
telefon 605205463