Advokátní koncipient nebo jr. advokát zejm. pro oblast Real Estate

zaměstnání Advokátní koncipient nebo jr. advokát zejm. pro oblast Real Estate
pro společnost Eversheds Sutherland, advokátní kancelář
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Chceš se stát součástí týmu advokátní kanceláře, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb Nabízíme příležitost nastartovat svoji kariéru v oblasti Real Estate.

NÁPLŇ PRÁCE
Zapojíš se do právních případů v oblasti nemovitostí od začátku až do konce.
Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst.
Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
Věnovat se budeš i jiným oblastem práva. Univerzálnost může být výhodou při přípravě na advokátní zkoušky.
Budeš se moci účastnit mezinárodních projektů a spolupracovat s kolegy z mezinárodní sítě Eversheds Sutherland.
Požadavky OČEKÁVÁME
Nadšení bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
Minimálně 1 rok praxe advokátního koncipienta a vysokou úroveň odborných znalostí.
Zájem zejména o oblast nemovitostí.
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita.
Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou.

NABÍZÍME
Kariérní růst: Běžně se naši koncipienti stávají našimi advokáty a někteří dokonce po letech i partnery.
Talent, píli, poctivost a týmovou práci dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit.
Můžeš využít možností profesního vzdělávání, právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti, účastnit se na odborných seminářích a dalších benefitů.
Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra.
Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.
přibližná mzda dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 12, Karlín, Praha 8
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@eversheds-sutherland.cz
telefon