PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNÍK CE

Zakladní údaje

zaměstnání PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNÍK CE
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Požadujeme:
státní občanství ČR, dobrá znalost psaní na počítači, výhodou je psaní hmatovou technikou (všemi deseti), odborná zkouška protokolujícího úředníka, dobrá znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.

Náplň práce :
zajišťování protokolace v jednací síni a přepisování zvukových záznamů. Zpracování písemností podle pokynů v referátu a přípravu soudního jednání. Obsluhování nahrávacího zařízení v jednací síni.
Požadavky Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
- jistotu stabilního zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu
přibližná mzda 18 300 - 26 830 zvláštní příplatek 1 500,- Kč
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b), 100 83 Praha 10 - Vršovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 737 244 179