Advokátní koncipient ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient ka
pro společnost AK Vinohradská
určeno pro Absolvent

Popis práce Advokátní kancelář AK Vinohradská hledá do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici advokátních koncipientů.
Poskytneme Vám zázemí zkušeného kolektivu advokátů a koncipientů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu služeb. U nás poznáte, jak právo funguje z praktického hlediska, což Vám pomůže v kvalitní přípravě pro složení advokátních zkoušek.

Náplň práce:
Řešení vlastních případů pod dohledem advokáta
Přímá komunikace s klienty a jejich zastupování
Přímé poradenství manažerům a analytikům spolupracující investiční skupiny Comfort Finance Group
Zastupování v soudním, správním a trestním řízení, příprava souvisejících podání
Příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
Požadavky Co požadujeme:
Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo, nastoupit lze již před dokončením školy
Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
Dobrou znalost platného práva

Co nabízíme:
Nadprůměrné mzdové ohodnocení
Průběžné hodnocení práce při dohledu nad řešením vlastních klientských případů
Mladý a přátelský kolektiv
Generální praxi (občanské, obchodní, správní, trestní právo) s důrazem na obchodní, finanční a právo kapitálových trhů
Plně hrazenou Multisport kartu, stravenky, denně čerstvé ovoce
Kancelář přímo na metru A (Želivského) s krásným výhledem na Prahu z 13. patra
Podpora dalšího vzdělávání, průběžná školení na placených seminářích významných právních odborníků
Kompletní podporu právních studentů a back office
Volné víkendy a svátky
přibližná mzda od 40.000Kč dle seniority, průběžně navyšována dle pracovních výsledků
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 2396 184, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Vávrová
e-mail hr@akvinohradska.cz
telefon 770152560