ANALYTIK V OBLASTI OCHRANY DEMOKRATICKÝCH PRINCIPŮ (vhodné pro absolventy práv)

zaměstnání ANALYTIK V OBLASTI OCHRANY DEMOKRATICKÝCH PRINCIPŮ (vhodné pro absolventy práv)
pro společnost Bezpečnostní informační služba
určeno pro Absolvent

Popis práce "Je mnoho zajímavých prací, ale jen některé jsou zároveň posláním."

Náplň práce:

Analytická činnost v oblasti ochrany demokratických principů státu:
zpracování informací z otevřených zdrojů, včetně zahraničních serverů a databází
analýza získaných informací, vyhodnocení priorit, jejich zpracování a prezentace výsledků
monitoring závěrů vyplývajících z vlastních analýz, predikce dalších možných kroků

Nabízíme:

Jedinečnost zaměstnavatele - zpravodajské služby
Možnost podílet se na bezpečnosti České republiky
Zajímavou a samostatnou práci v oblasti analýzy informací
Možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního růstu
Služební benefity (30 dnů dovolené, možnost ubytování, příspěvek na stravování, rekreaci, aj.)
Náborový příspěvek
Požadavky Požadujeme:

VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
dobrý teoretický a praktický přehled o všeobecném společenském dění v ČR i ve světě
schopnost analytického a kritického myšlení, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů
dobrou znalost anglického jazyka na úrovni min. B1 (práce s cizojazyčnými texty)
zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost (dle zákona č. 361 2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů)
trestní i občanskou bezúhonnost
státní občanství ČR

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361 2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný vstupní dotazník (naleznete na https: www.bis.cz kariera , případně obdržíte v příloze automatické odpovědi).
přibližná mzda 47000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha-Stodůlky
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Monika Vágnerová
e-mail personal@bis.cz
telefon 224235496
fax 224235496