zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (322) Počet poptávajících (16)Vedoucí odd. centrálního zadávání veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání Vedoucí odd. centrálního zadávání veřejných zakázek
pro společnost Česká správa sociálního zabezpečení
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplní práce je:
Podílení se na přípravě podkladů pro zadání veřejných zakázek (příprava zadávací dokumentace a souvisejících dokumentů) a zajišťování administrativních úkonů v agendě veřejných zakázek; zpracovávání právních stanovisek a konzultace v rámci ČSSZ v agendě veřejných zakázek; dohled nad průběhem zadávání veřejných zakázek z hlediska splnění všech náležitostí stanovených zákonem č. 134 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek; metodická koordinace a řízení činnosti oddělení; řízení, organizování, kontrolování a hodnocení práce podřízených zaměstnanců.

Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci ve významné instituci ČR; služební poměr; platové zařazení ve 13. platové třídě; pružnou pracovní dobu; možnost dalšího vzdělávání odborná školení; zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené, možnost stravování v objektu zaměstnavatele, ubytování v zaměstnanecké ubytovně); možnost využití dětské skupiny v sídle PSSZ; příjemné pracovní prostředí.
Požadavky Požadujeme:
Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek; vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu výhodou; uživatelská znalost MS Office včetně elektronické komunikace; schopnost samostatné i týmové práce; dobré komunikativní schopnosti; odolnost vůči stresu; schopnost stálého sebevzdělávání.
přibližná mzda 13. platová třída podle nařízení vlády č. 304 2014
Kraj Praha
Místo výkonu práce Křížová 25, Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 15. 2. 2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Petra Hlušičková
e-mail petra.hlusickova@cssz.cz
telefon 257063323
fax