Právník Právnička odboru právního

Zakladní údaje

zaměstnání Právník Právnička odboru právního
pro společnost Úřad městské části Praha 2
určeno pro absolventa nebo právníka s praxí

Popis práce Městská část Praha 2 Úřad městské části Praha 2 zastoupený tajemníkem Úřadu městské části Praha 2 vyhlašuje dne 15. 10. 2019 výběrové řízení na obsazení pracovního místa právník právnička odboru právního.

Náplň práce:
- samostatné vedení agendy vymáhání pohledávek,
- příprava žalobních návrhů, opravných prostředků, příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení,
- zastupování městské části Praha 2 před soudy,
- příprava a vypracování právních stanovisek a analýz,
- další související činnosti v rámci soudních sporů.

Veškeré informace a náležitosti přihlášky naleznete zde:

http: urad.praha2.cz Vyberove-rizeni-na-obsazeni-pracovniho-mista-pravnik-pravnicka-odboru-pravniho-1.html
Požadavky Požadujeme:
- právnické vzdělání získané absolvováním magisterského studijního programu ve studijním oboru právo a právní věda,
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook),
- znalost procesních předpisů,
- znalost zákona č. 89 2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění,
- znalost zákona č. 182 2006 Sb., insolvenční zákon, v platném znění,
- právní praxe o oblasti civilního práva výhodou,
- praxe v oblasti samosprávy výhodou.

Nabízíme:
- odborně zajímavou a samostatnou práci,
- 5 týdnů dovolené,
- zdravotní volno,
- příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění,
- stravenky,
- vzdělávací kurzy, školení.
přibližná mzda 35000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Monika Schejbalová
e-mail monika.schejbalova@praha2.cz
telefon